Rüyada Yankı görmek

Rüyada sesinin yankılandığını duyan kimse zor günler geçirecek ve bu zorluklar onu çok üzecek demektir. Bu rüyayı gören kimsenin kararlar alırken daha dikkatli olması gerekiyor demektir. Özellikle önemli konularda acele karar vermekten kaçının. Önemli haber, önemli birinden iyilik ve ün olarak yorumlanır. Zor günler, özellikle ani ve düşünmeden karar vermekten kaçının.

Rüyada kendi sesinizin yankılandığını görmeniz; sesiniz yakından geliyorsa, sıkıntı ve üzüntülerinizin sizi ziyadesiyle zor durumda bırakacağına, bir süre dikkatli olmanız gerektiğine, planlarınızı ertelemeniz gerektiğine, eğer sesinizin zor duyulacak kadar uzaktan geldiğini duyuyorsanız; üzüntülerinizin geçici olduğuna, sıkıntılı durumlarınızı çok çabuk atlatacağınıza, korkularınızın ve endişelerinizin yersiz olduğuna delalet eder.

Rüyada bir hayvanın sesinin yankılandığı duymanız; duyduğunuz hayvan cinsine göre çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada bir aslan sesinin yankılandığını duymanız; yanlış bir hareketiniz ya da sözünüz nedeniyle eşinizin, dostunuzun size içten içe dargın olduğuna ancak bunu size hissettirmediğine, sizin anlayıp yanlışınızdan dolayı eşinizden, dostunuzdan özür dilemeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada bir ayı sesinin yankılandığını duymanız; zorluk ve sıkıntıyla karşılaşacağınıza, hilekar, kötü kimselere, üzüntü ve korkuya delalet eder.

Rüyada bir kurt sesinin yankılandığını duymanız; kötü bir hastalığa yakalancağınıza, sıkıntılı günler geçireceğinize, canınızın sıkılacağına delalet eder.

Rüyada bir köpek sesinin yankılandığını duymanız; yakında bir musibete erişeceğinize, kötü haberler alacağınıza, üzüleceğinize delalet eder.A B C Ç
D E F G
H I İ J
K L M N
O Ö P R
S Ş T U
Ü V Y Z