Rüyada Yalvarmak görmek

Rüyada yalvarmak görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada annenize yalvardığınızı görmeniz; sevdiğiniz bir kişiyle bir araya geleceğinize, kendi annenizi görmek, ona yalvarmak, hiç umulmadık bir mirasa konacağınıza, hasta ise sağlıklı, fakir ise zengin olacağınıza, anneniz ile sohbet etmek, iyi haberler alınacağına, ölmüş olan annesini tekrar ölmüş görmek, huzura, anneyi hayatta iken ölmüş görmek, bir iş ile ilgili olarak büyük bir mutluluk duymaya delalet eder.

Rüyada babanıza yalvardığınızı görmeniz; işlerinizde meydana gelecek gelişmeye, başarıya, berekete, önünüze açılacak hayırlı bir yola delalet eder. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir. Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve olayların üstüne cesaretle gidebilir. Böylece sorunlardan sıyrılır. Rüyayı gören kişinin babası yaşıyorsa bu işbirliği mutlu edecektir. Babası ölmüşse, bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

Rüyasında kardeşine yalvardığını görmek; Rüyada bir kimse kardeşini görürse, ona bir olaydan veya istekten dolayı yalvarırsa akrabalarından ya da dostlarından güzel haber alacağına işarettir. Bu rüya erkekler için para durumunuzun iyileşmesi, kadınlar içinse, dertli bir anda hiç ummadığı bir kişiden yardım görmesi demektir. Rüyada öz kardeşini görmek güzel ve sevindirici haber almak anlamındadır.
Rüyada bir devlet reisine yalvarmak; hayra, işlerinizdeki olumlu gelişmeye, devlet kapısında bir işiniz varsa halledileceğine, devlet başkanını üzgün veya perişan görmek ülke için şerre, dünyalığın güzel olmasına delalet eder.A B C Ç
D E F G
H I İ J
K L M N
O Ö P R
S Ş T U
Ü V Y Z