Rüyada Yalı görmek

Rüyada yalı görmek; Rüyada deniz kenarında mamur bir yalı görmek veya onun içine girdiğini görmek, korku ve şiddetten emin olmaya, hayır ve menfaate delâlet eder.
Rüyada deniz kenarında, yeşillikler ve çiçekler içinde bir yalı görmek; Yeryüzünde görülen yeşil alanlar din ve dünya güzelliklerine, maddi ve manevi hayırlara, deniz ile birlikte görülen yeşillik her türlü üzüntü ve kederden kurtulmaya, sevinç ve mutluluğa delalet eder.

Rüyada karanlıkta bir yalı görmeniz; zulmete, sapıklık ve zulmetmeye, sevginin galip gelmesine, fısıldaşmaya, karanlık yalı içerisinde dolaştığınızı görmeniz; bazı hususları gizlemeye, karanlıktan aydınlığa çıkmak küfür ehli için hidayete, günahkar için tövbeye delalet eder. Karanlık yalı içerisinde gezinirken korktuğunu veya karanlık bir mekanda olduğunu görmek, atıldığınız işte başarısız olmak, karanlık yalıya ışık vurması, birçok sıkıntının üstesinden geleceğiniz anlamındadır.

Rüyada bir yalı bahçesinde olup çalıştığınızı görmeniz; Rüyada kişinin kendini bir yalı bahçesinde çalışırken görmesi işi yaşamında başarı elde edeceğinin, yeni bir aşk yaşayacağının ya da hayattaki başarılarınızın devam edeceğine işarettir.A B C Ç
D E F G
H I İ J
K L M N
O Ö P R
S Ş T U
Ü V Y Z