Rüyada Yağlamak görmek

Rüyada yağlamak görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada zincir veya halat yağladığınızı görmeniz; güçlü olunacağına yorumlanır. Bekar birisi için evleneceğine işarettir. Rüyayı gören kimse gurbetten vatanına dönecek demektir. Yağladığı zinciri boynuna geçirmek; iftiraya uğrayacağınıza işaret eder. Rüyada yağladığı zinciri el ve ayaklarınına bağlı olduğunu görmesi çok büyük bir isteği olduğuna yorulur.

Rüyada dikiş makinesi yağlamak; rızka, kazanca ve mala işarettir. Rüyada dikiş makinesi veya dikiş makinesi yağladığını gören genç kız,evlenir.

Rüyada bisiklet veya motosiklet yağladığını görmek; herkes için enteresan ve çok iyi bir dost edineceğine işarettir. Rüyada motosikletle ilgili her şey ilginç ve çok iyi arkadaş kazanacağınıza yorumlanır.

Rüyada mobilya parçalarını yağladığınızı görmek; işlerinizde kendi emeğinizle sağlayacağınız başarıya, işinizi sağlam zemine oturtmaya, din ve dünya işlerinizin güzel olmasına delalet eder.

Rüyada el ve ayaklarını yağladığını görmek; kişinin geçim kaynağına, malına ve ihsanına delalet eder. Yönetici olan kimse için zafere, tüccar için kar etmeye, pazarcı için maharete de¬lalet eder. Bir tabirde; toplumda lider konumunda olan kimsenin ellerini yağlaması yardımcılarının kuvvetine ve ömrünün uzun olmasına, malının artmasına, yağladığı ellerinin mermere dönüştüğünü gör¬mesi mutlu bir şekilde ömrünü geçirmesine delalet eder, denilmiştir. Rü¬yada yağladığı ellerinin ve ayaklarının sağlıklı ve güzel olması alışverişin güzel olmasına delalet eder.

Rüyada yiyecek maddelerini yağladığını görmeniz; rızkınızın artacağına, helal kazanca, kısmetinizin artacağına delalet eder.

Rüyada makine veya kapı yağlamak kişinin işini kolaylaştıracağına işaret eder.A B C Ç
D E F G
H I İ J
K L M N
O Ö P R
S Ş T U
Ü V Y Z