Rüyada Yağ satıcısı görmek

Rüyada yağ satıcısını görmek, büyük alime ve faziletli ilim adamına, ilim ve malda halk ile ortak olan kimseye delalet eder. Rüyada yağcı sıfatına girdiğini gören kimse, bekar ise, zengin ve güzel birisiyle evlenir. Yağ satıcısı, kendisinin himayesinde bulunan adamlarını doyuran sürurlu, zengin ve mal sahibi bir kimsedir. Yağ satan kimse, erkeklerin mallarını biriktiren kimseye delalet eder. Zira yağ maldır. Rüyada yağ sattığını gören kimse, bir faydaya nail olur ve zengin bir kimsenin himayesinde geçinir.

Rüyada yağ satan bir kimseyi görmek, onunla alışverişte bulunmak, size teklif edilecek bir işi menfaatinize uygun olmadığını görerek reddedeceğinize delalet eder.
Bir başka rivayete göre de:
Rüyada yağ satıcısını görmek, büyük alime ve faziletli ilim adamına, ilim ve malda halk ile ortak olan kimseye işarettir. Rüyada yağcı sıfatına girdiğini gören kimse, bekar ise, zengin ve güzel birisiyle evlenir.
Yağ satıcısı, kendisinin himayesinde bulunan adamlarını doyuran sürurlu, zengin ve mal sahibi bir kimsedir. Yağ satan kimse, erkeklerin mallarını biriktiren kimseye işarettir. Rüyada yağ sattığını gören kimse, bir faydaya nail olur ve zengin bir kimsenin himayesinde geçinir.

Rüyada yağ satan bir kimseyi görmek, onunla alışverişte bulunmaya ve teşebbüs halindeki bir işin bozulmasına işarettir.

Rüyada yağ satıcısını görmek, büyük alime ve faziletli ilim adamına, ilim ve malda halk ile ortak olan kimseye yorumlanır.
Rüyada yağ tulumu görmek, alim zâhid bir kimseye delâlet eder.

Rüyada madeni yağ sattığını gören kimse; kısa zamanda zenginlik ve refaha ereceğine delalet eder. Rüyada hayvan yağı sattığını görmek; uzun ömre, hayatını refah ve huzur içinde geçireceğine delalet eder. Rüyada nebati yağ sattığını görmek; sevinç ve sürura delalet eder. Rüyada ağır yağlar sattığını görmek; ilme, takva sahibi olmaya delalet eder.A B C Ç
D E F G
H I İ J
K L M N
O Ö P R
S Ş T U
Ü V Y Z