Rüyada Yaban kazı görmek

Rüyada yaban kazı görmek; ucuzluk, bereket, nimet ve çok mala delalet eder. Yabani kaz kadri yüce ve şerefli bir kadına da işarettir.

Bekar bir kimsenin rüyada yaban kazı tutup evine getirdiğini görmesi, bir kadınla evlenmeye delalet eder.

Rüyada beyaz yaban kazı görmek; mal veya zengin zevceye, siyah yaban kazı ise hizmetçiye delalet eder. Rüyada yaban kazı eti yemek, zevcesinden gelecek mala delalet eder.

Rüyada yaban kazı görmek, ucuzluk, bereket ve nimet ve çok mal ile bir rivayete göre büyük ve asil bir kadınla yorumlanır.

Rüyada yaban kazı görmek, ucuzluk, bereket ve nimet ve çok mal ile, bir rivayete göre büyük ve asil bir kadınla yorumlanır.

Rüyada yabani kaz görmek, ucuzluk, bereket, nimet ve çok mal ile tabir olunur. Bekar bir adam rüyasında bir yaban kazını tutup evine getirdiğini görse evlenir.

Rüyada bir yaban kazı tarafından ısırılmak; düşmanınızla karşı karşıya kalacağınız ve bu hesaplaşmadan zarar göreceğinizi belirtir.

Rüyada bir yaban kazının sizi kovalaması; borç yüzünden aranmaya işarettir. Rüyada bir yaban kazını kovalamanız veya peşinden gitmeniz; yeni iş olanakları araştıracağınıza, kısmetinizin açık olduğuna, başarılı ve ferah günlerinizin yakında olduğuna delalet eder.A B C Ç
D E F G
H I İ J
K L M N
O Ö P R
S Ş T U
Ü V Y Z