Rüyada Baytar görmek

Bakınız; Veteriner

Rüyada baytar görmek; Hayvanlara karşı sevginiz artarak bir çok hayvan edineceğinize ve onlara ayıracağınız zamanlar içinde kendinizi fevkalade mutlu hissedeceğinize işarettir.

Bir kimsenin rüyada baytar görmesi, insanların şereflilerine benzeyen, onlara işlerinde kuvvet kazandıran adama işarettir. Bazı kere de baytar görmek, hekim, cerrah, ara bulucu ve iğneciye işarettir. Yine baytar, yolculuğa, evliliğe, nikâha ve yardıma delâlet eder.

Rüyada baytar görmek sıhhat bulmaya, evlenmeye, yolculuğa işarettir.

Rüyasında baytar gören bekar bir kimse yakın zamanda evlenir; rüyada baytar tarafından hayvanların muayene edildiğini görmek pek yakında yüksek mevkiye geleceğine, hayvanlara sevginizin artacağına delalettir.

Rüyada baytar görmek; ustaya, tamirciye ve dağınık işleri toparlayan yardımcıya delalet eder.Rüyada bir baytar tarafından hayvanların muayene edildiklerini görmek, iyi bir mevki için hazırlık yaptığınıza, yakında böyle bir mevkiye geçeceğinize işarettir.

Kendinizi bir baytar olmuş görmek, kısa bir hastalık geçireceğinize; bir baytarla arkadaşlık kurduğunuzu görmek, istediklerinizin yakında gerçekleseceğine delalet eder.
Bir başka rivayete görede: Rüyada baytar görmek, insanların şereflilerine yolculuğa, ordu ve askerin işlerinde büyüklere yardım eden kimseye de işaret eder. Bazı tabirciler de baytar, umumiyetle hayra işaret eder. Tabib, arabulucu, iğneci ve cerrah ile tabir ederler.A B C Ç
D E F G
H I İ J
K L M N
O Ö P R
S Ş T U
Ü V Y Z